Mağazamıza Hoşgeldiniz; Anasayfa Üye Kayıt Üye Girişi
     
Üye Bilgileriniz
Adı:  
Soyadı:  
E-Posta   
Şifre:  
Şifre Onay:   
Cinsiyet:  
Doğum Tarihi:    
TC Kimlik No:
 

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Tepelambasi.net güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır. Sitenin güvenliği 24 saat denetlenmektedir. Üyelerin kredi kartıyla ödeme işlemleri Finans Bankası üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Kredi kartı işlemlerinin güvenliği Global Sign 128 bit SSL sertifikası ile sağlanmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilmektedir. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan ve uluslararası bir standarttır.

Üyelerden temin edilen fatura bilgileri dahil tüm özel bilgiler tamamen gizli tutulmakta ve üyenin üyeliğini sona erdirmesi halinde sistem kayıtlarından silinmektedir. Tepelambasi.net, adli makamlar tarafından resmi bir talep olmadığı sürece, üyelerine ait bilgileri üçüncü şahıslara vermeyeceğini taahhüt eder.

Tepelambasi.net, veri tabanında bulunan üyelerine ait bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir. Ancak, üyelere ait bilgilerin bireysel bazda kullanılmayacağını ve hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağını beyan ve taahhüt eder.

Üyeler, kendi güvenlikleri açısından, gönderecekleri mesaj, e-posta veya faxlarda kredi kartı bilgileri gibi çok özel ve gizli bilgilerini yazmamalıdırlar. Tepelambasi.net bu yollarla gönderilecek bilgilerin güvenliğinden sorumlu tutulamaz.

   Üye Ol